- INTEL

Цена
€15 10 / 29 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | M.2 |
| Портове | IEEE 802.11ax/n/g/b 2.4GHz |
| Скорост на трансфер (MB/s) | 2400 MB/s |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | M.2 |
| Тип връзка | Безжична |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Да |
| Bluetooth версия | 5.2 |
| Тегло | 0.03кг |
Мрежова карта Intel® Wi-Fi 6E AX211 (Gig+)
Влезте в света на безжичната свързаност от следващо поколение с Intel® Wi-Fi 6E AX211. Този M.2 2230 модул осигурява изключително бързи скорости, по-ниска латентност и подобрена надеждност чрез използване на новооткритата 6 GHz лента, идеална за игри, стрийминг и взискателни приложения.
Ключови Предимства
- Поддръжка на Wi-Fi 6E — Достъп до 6 GHz спектър за по-малко смущения и по-висока производителност, със скорости до 2.4 Gbps.
- Bluetooth 5.2 — Насладете се на подобрен обхват и качество на звука с най-новия стандарт.
- Обратна съвместимост — Работи с настоящи Wi-Fi 6 и по-стари мрежи, като осигурява бъдеща защита на вашата система.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | M.2 2230 |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия | 5.2 |
| Максимална скорост | До 2.4 Gbps |
| Честотни ленти | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Антенна конфигурация | 2x2 |
| vPro | Не |
Какво има в кутията
- Модул Intel® Wi-Fi 6E AX211
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





